توانا
خانه / بادام زمینی با پوست / خرید بادام زمینی با پوست | مرکز پخش آن در شمال

خرید بادام زمینی با پوست | مرکز پخش آن در شمال

 از مقرون‌ به‌ صرفه‌ ترین انواع آجیل موجود در بازار می توان بادام زمینی یا پسته شامی را نام برد که سرشار از پلی فنل، آنتی‌ اکسیدان، اسیدآمینه و پروتئین گیاهی می باشد. اگر بخواهیم مواد مغذی بادام زمینی را به صورت خلاصه و فهرست وار بیان کنیم در هر صد گرم بادام زمینی به صورت تقریبی:

  • پروتئین ۲۵٫۸۰ گرم 
  • چربی ۴۹٫۲۴ گرم 
  • کربوهیدرات ۱۶٫۱۳ گرم
  • فیبر ۸٫۵۰ گرم

و ۴٫۷۲ گرم قند وجود دارد. مصرف بادام زمینی، می تواند بخش عمده ای از ویتامین های مورد نیاز بدن از جمله کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر و پتاسیم را تامین کند و با توجه فراوان و قیمت  مناسب تری که نسبت به دیگر انواع آجیل دارد، از طرفداران خاص خود نیز برخوردار می باشد. بخش عمده ای از بادام زمینی مورد نیاز کشور، توسط استان های شمالی و بخصوص استان گیلان تامین می شود. طبق آخرین آمار و برآورد های انجام شده بیش از ۸۰ درصد بادام زمینی های تولیدی داخل کشور، محصول شهرستان آستانه اشرفیه در استان گیلان می باشد در شهرستان های دیگر این استان مانند تالش، رشت، رودبار و بندرانزلی نیز بادام زمینی کشت می شود. به دلیل کشت گسترده این محصول در این استان مراکز پخش و توزیع بسیاری نیز به فعالیت در زمینه ی فروش و ارسال این محصول به استان های مختلف فعالیت می کنند. برای خرید بادام زمینی با پوست در بسته بندی هایی با اندازه های مختلف می توان به صورت حضوری یا اینترنتی به مراکز یا وب سایت های مختلف فروش مواد غذایی، در سراسر کشور مراجعه نمود. 

خرید بادام زمینی با پوست | مرکز پخش آن در شمال

خرید بادام زمینی با پوست به صورت عمده

خرید بادام زمینی با پوست به صورت عمدهمراکز پخش و توزیع بسیاری در استان های تولید کننده ی بادام زمینی وجود دارند که به عنوان واسطه هایی بین کشاورزان و فروشندگان عمده و خرده فروشان در سراسر کشور فعالیت می کنند. برای خرید بادام زمینی با پوست به صورت عمده، می توان شماره تماس یا آدرس این مراکز را از طریق وب سایت های مختلف پیدا کرده و پس از بررسی قیمت های فروش هر کدام از آن ها، بهترین مرکز را برای خرید انتخاب نمود

فروشگاه های معتبر بادام زمینی با پوست در تهران

فروشگاه های معتبر بادام زمینی با پوست در تهرانفروشگاه های خشکبار و مواد غذایی از جمله مراکز اصلی خرید و فروش بادام زمینی با پوست در سراسر کشور می باشند. در شهر تهران، نیز مراکز بسیاری در زمینه فروش انواع مختلف بادام زمینی پوست کنده، با پوست، نمکی و غیره فعالیت می کنند که از جمله ی معتبر ترین آن ها می توان به فروشگاه های آجیل کیهان، آجیل ایوب، آجیل گیاهی، آجیل تواضع و تعداد زیادی دیگر اشاره نمود. تعداد زیادی از وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی نیز در شهرهای مختلف وجود دارند که در زمینه ی فروش بهترین برند بادام زمینی با پوست و پوست کنده به صورت غیر حضوری فعالیت می نمایند.

مرکز پخش انواع بادام زمینی با پوست در شمال کشور

مرکز پخش انواع بادام زمینی با پوست در شمال کشورهمانطور که بیان شد شهرستان آستانه اشرفیه در استان گیلان بزرگترین تولید کننده بادام زمینی در کشور می باشد. با افزایش شرکت ها و خط های فرآوری بادام زمینی در این استان، می توان فرآوری و بسته بندی این محصول را نیز در همان شهر یا استان انجام داد و به اقتصاد این استان کمک شایان توجهی نمود. مراکز پخش متعددی که هم  اکنون در این استان وجود دارند وظیفه پخش انواع مختلف بادام زمینی با پوست، پوست کنده و دیگر انواع آن را به عهده دارند.

فروشنده انواع بادام زمینی با پوست

فروشنده انواع بادام زمینی با پوستبا توجه به پرطرفدار بودن انواع آجیل و خشکبار، تعداد مراکز و وب سایت های فروشنده این محصولات نیز در بازار بسیار زیاد می باشدو محصولاتی مانند بادام زمینی را به صورت فله و یا بسته بندی شده به مشتریان ارائه می دهند. ویژگی های زیادی به عنوان مشخصات بادام زمینی با پوست درجه یک توسط منابع مختلف بیان می شود ولی یکدست بودن رنگ بادام زمینی را می توان از مهم ترین مشخصات بادام زمینی با کیفیت دانست.

خریدار بادام زمینی با پوست به قیمت تولید

خریدار بادام زمینی با پوست به قیمت تولیداستان های تولید کننده بادام زمینی با پوست، با توجه به کیفیت بادام زمینی، این محصول را با قیمت های مختلفی به بازار عرضه می نمایند. برخی از مراکز پخش و توزیع، برای جذب مشتری و خریدار بیشتر اقدام به فروش بادام زمینی با پوست ارزان قیمت می نمایند. بررسی مشخصات ظاهری و مزه ی بادام زمینی های ارزان قیمت موجود در بازار از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ممکن است ارزان بودن محصول به دلیل کیفیت پایین یا بی کیفیت بودن آن باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

پاسخی بگذارید