توانا
خانه / بادام زمینی خام / خرید بادام زمینی خام | راهنمای خرید خشکبار با کیفیت

خرید بادام زمینی خام | راهنمای خرید خشکبار با کیفیت

بادام زمینی جزو خشکبارهای بسیار مقوی و مفید بوده و فواید بسیاری دارد. بطور مثال بادام زمینی به دلیل داشتن ید و روی برای افرادی که گواتر دارند بسیار توصیه می شود. از ضعف و خستگی جلوگیری می کند. به کاهش خطر بروز بیماری های قلبی کمک می کند در تقویت استخوان ها و دندان نقش دارد. روغن ان ملین و رفع کننده ی یبوست می باشد و همچنین فرایند پیری را به تعویق می اندازد و مهم تر از همه از الزایمر پیشگیری می کند.

نیاسین موجود در بادام زمینی به ترمیم اسیب های سلولی و حفاظت در برابر الزایمر و سایر مشکلات ذهنی مربوط به بالا رفتن سن کمک چشم گیری می کند. البته مصرف بادام زمینی در بارداری چندان توصیه نمی شود چرا که ممکن است بعد ها کودک دلبندمان را دچار مشکلات الرژیکی کند. بادام زمینی ها کربوهیدرات کمی دارند اما سرشار از مواد مغذی هستند همچنین منبع بسیار غنی از پرتئین ها بوده و شامل بیوتین، نیاسین، منگنز، ویتامین ای، تیامین، فسفرو منیزیم بوده که تمام اینها برای داشتن ذهن و بدن سالم بسیار مهم است. معمولا پوست بادام زمینی ها کمی مزه ی انها را تغییر داده و تلخ میکنند پس بهتر است پوست انها را جدا کنیم برای سهولت در پوست کندن بادام زمینی بهتر است کمی ان را بو بدهیم. البته لازم ب ذکر است که خرید بادام زمینی خام به دلیل ماندگاری بیشتر بهتر از نوع شور شده ی ان است. بهترین بادام زمینی ها را می توان از استانه تهیه کرد پس از خواص بادام زمینی استانه غافل نشوین.

خرید بادام زمینی خام | راهنمای خرید خشکبار با کیفیت

راهنمای خرید بادام زمینی با کیفیت بالا

راهنمای خرید بادام زمینی با کیفیت بالابرای تشخیص بادام زمینی تازه و مرغوب فاکتورها و راه های تشخیصی بسیاری هست که چند نمونه از ان را ذکر خواهیم کرد.

اولین راه چشیدن ان است که باید دقت کنیم تا مزه ی نا و بیات ندهد.

دومین راه باز کردن دانه ی بادام زمینی از وسط ان است که باید خوب وارسی شود که کپک زدگی و یا پوک شدگی نداشته باشد.

سومین فاکتور طعم ان است، اگر قصد خرید بادام طعم دار نمکی،سرکه ای،فلفلی و…. هستید مراقب باشید تا زیاد ترش یا شور و یا تند و… نباشد. فاکتور بعدی یک دست بودن ان است که باید به ان توجه شود

قیمت عمده بادام زمینی

قیمت عمده بادام زمینیقیمت اجیل یکی از پر نوسان ترین بازار ها به حساب می اید و نمیتوان قیمت عمده بادام زمینی را دقیق عنوان کرد چرا که انواع  و درجه بندی های تفاوتی دارند.

اما مطمئنا قیمت خرید بادام زمینی از کشاورز بسیار کمتر از قیمت خرید بادام زمینی خام از عمده فروشان فروشندگان خشکبار در تهران و یا فروشگاه خشکبار خواهد بود.

کارخانجات بسته بندی بادام زمینی

کارخانجات بسته بندی بادام زمینیبسته بندی بادام زمینی با دستگاه خای خاص خود انجام میشود که  وزن بادام زمینی ، میزان هوای موجود در بسته بندی ، پرس درب بسته بندی ، چاپ تصویر بسته بندی ،تاریخ انتقضا و تولید محصول ، ترکیبات و …. روی بسته بندی محصول همراه با برند محصول را انجام می دهد

فراوری بادام زمینی در کشور

فراوری بادام زمینی در کشوراستانه اشرفیه به دلیل وجود سفید رود دارای خاک سبک و با کیفیت برای کشت محصول بادام زمینی بوده.

و این استان بیش از ۸۰% از بادام زمینی کل کشور را تولید میکند پس عجیب نیس که شغل بیشتر مردم ان کشت بادام زمینی باشد.

بادام زمینی ها از اواخر فروردین کشت و تا اواسط مهر برداشت میشوند و معمولا انها را شور میکنند و یا از دانه ان روغن میگیرند.

بعد از استانه دشت مغان هم بادام زمینی های خوبی دارد.

حراجی بادام زمینی با قیمتی ارزان

حراجی بادام زمینی با قیمتی ارزاناگر چه خرید با قیمت ارزان بسیار مقرون به صرفه و بهتر است اما این نباید بدان معنی باشد که از کیفیت غافل شویم.

برای خرید اجیل بهتر است از اجیل فروشی هایی که همیشه دایر هستند خرید کنیم، چرا که مطمئنا هم شرایط نگه داری بهتری  را دارند و هم اجیل های تازه تری عرضه می کنند.

عزیزانی که در تهران و یا حومه ی ان هستند می توانند از بازار بزرگ خرید خود را با بهترین جنس و قیمت خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

پاسخی بگذارید