توانا
خانه / فندق / فروش عمده فندق قیمت مناسب در تهران | بزرگ ترین تجار آن در کشور

فروش عمده فندق قیمت مناسب در تهران | بزرگ ترین تجار آن در کشور

فروش عمده فندق قیمت مناسب در تهران اغلب در مراکز تخصصی عرضه خشکبار یا شرکت های پخش و توزیع صورت می گیرد. به عنوان خریدار می دانید کدام نقاط کشور به عنوان تامین کننده این محصول شناخته می شود؟ حجم قابل توجهی از تقاضای بازار نیز به وسیله واردات تامین می شود، کدام کشورها بزرگترین تامین کنندگان فندق در سطح جهانی هستند؟ چگونه می توانید با بزرگ ترین تجار آن ارتباط داشته باشید و فندق عمده را با نرخ رقابتی تهیه نمایید؟

فروش عمده فندق قیمت مناسب در تهران | بزرگ ترین تجار آن در کشور

بزرگ ترین تجار فندق در کشور

بزرگ ترین تجار فندق در کشوربزرگ ترین تجار فندق در کشور به دو گروه وارد کنندگان و صادر کنندگان دسته بندی می شوند. وارد کنندگان فندق شرکت های بازرگانی هستند که انواع خشکبار را در سطح کلان به کشور وارد می کنند. ترکیه جزء بزرگترین وارد کنندگان فندق به کشور محسوب می شود و تجار فعال در این زمینه انواع تولیدات این کشور را با نرخ روز به خریداران عمده عرضه می دارند.

از سوی دیگر فعالین و فروشندگان عمده داخلی وجود دارند. استان گیلان بزرگترین تامین کننده فندق تولیدی کشور است. اشکورات گیلان با داشتن حود ۱۲۰ هزار هکتار باغ فندق، بزرگ ترین تولید کننده انواع فندق با اندازه های متوسط تا بزرگ است. عمده محصولات این منطقه علاوه بر صادرات به صورت عمده در اختیار کارخانجات تولیدی و شرکت های بسته بندی خشکبار قرار داده می شود.

خرید عمده فندق در ایران

خرید عمده فندق در ایرانبرای خرید عمده فندق ارزان اما باکیفیت شناخت تامین کنندگان اهمیت زیادی دارد. همانطور که اشاره شد نیاز بازار از طریق تولید داخلی و هم چنین واردات این محصول صورت می گیرد. اگر قصد خرید فندق وارداتی را دارید، خرید از شرکت های وارد کننده که اغلب در تهران فعالیت دارند بهترین گزینه انتخابی شما خواهد بود.

اگر به دنبال فندق های بو داده و سورت شده بسته بندی هستید، انواع شرکت های پخش و توزیع خشکبار، تامین کنندگان محلی، نمایندگی های فروش عمده آجیل شیراز و دیگر مراکز استان ها، نقش مهمی در رفع نیاز شما در این زمینه خواهند داشت.

تهیه فندق به قیمت مناسب در تهران

تهیه فندق به قیمت مناسب در تهراندر تهران تهیه و خرید اینترنتی فندق بسیار مرسوم است. دلیل این امر بالا بودن تقاضا، عدم دسترسی آسان به تامین کنندگان، هزینه های بالای مراجعه حضوری و فعالیت گسترده انواع شرکت های تامین کننده و فروشنده می باشد.

بنابراین آسان ترین، ارزان ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین روش خرید انواع فندق تازه، سورت شده، بو داده یا بسته بندی با نرخ عمده، شناخت تامین کنندگان اولیه و سفارش غیر حضوری خواهد بود که مزایایی مانند کاهش قیمت ها و افزایش سوددهی را به همراه دارد.

عرضه بدون واسطه فندق در کشور

عرضه بدون واسطه فندق در کشورمراکز فروش عمده خشکبار از جمله عرضه کنندگان فندق در کشور به شمار می روند. البته تامین و خرید از این طریق گاهاً با حجم محدود و پایین صورت می گیرد. از آنجایی که کارخانجات تولید شکلات، کیک، کلوچه و … بزرگترین خریداران عمده فندق به شمار می روند برای تامین نیاز خود، خرید بدون واسطه از تامین کننده را انتخاب می کنند. برخی از روش های خرید فندق با نرخ ارزان، ارتباط با مراکز عرضه عمده می باشد. برخی از این مراکز عبارتند از:

  • بازرگانی های وارد کننده فندق
  • تولید کنندگان فندق بو داده
  • نمایندگان فروش اینترنتی خشکبار
  • تامین کنندگان انواع فندق تازه تولید داخل

عوامل موثر در قیمت گذاری فندق در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری فندق در کشورقیمت فندق با پوست، فندق های بو داده، انواع فندق سورت شده و تازه تفاوت های قابل توجهی دارند. برای صادرات فندق، عرضه به بازارهای داخلی و فروش عمده به کارخانجات مواد خوراکی در کشور، شناخت انواع این محصول، اطلاع از قیمت ها و نوسانات بازار اهمیت زیادی دارد.

عواملی مانند نرخ فندق وارداتی، میزان تقاضا و عرضه بازار، هزینه سورت کردن فندق، هزینه بسته بندی، میزان برداشت و واردات فندق در سال و نوسانات خشکبار از جمله دلایل تعیین کننده در قیمت گذار این محصول است. به همین علت توصیه می شود جهت رقابت با فعالین و کسب سود مناسب، همواره این عوامل را در نظر داشته باشید و بهترین تامین کنندگان را برای خرید یا فروش فندق انتخاب نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش با تخفیف استثنایی بادام زمینی و فندق با قیمت ارزان

یکی از مهم ترین مواد تشکیل دهنده یک رژیم غذایی صحیح، آجیل است که انواع مختلفی دارد. بادام زمینی و فندق هم در این گروه قرار دارند و با داشتن طعم و خواص بی نظیری

پاسخی بگذارید