توانا
خانه / بادام زمینی بذری / قیمت بادام زمینی بذری | خرید بهترین آن به صورت عمده

قیمت بادام زمینی بذری | خرید بهترین آن به صورت عمده

به دلیل اینکه کشت بادام زمینی زمان و وقت زیادی می گیرد تا به یک گیاه کامل تبدیل شود باید کشاورزان به این دقت کنند تا بذری با کیفیت تهیه کنند تا محصول خوبی برداشت کنند؛ بذر بادام زمینی زیبایی منحصر به فردی دارد که در نوع خودش جالب توجه می باشد اما میزان باروری این بذر کم می باشد.

قیمت بادام زمینی بذری آستانه اشرفیه در عین کیفیت مرغوب، مناسب نیز می باشد در ضمن میتوان گفت یکی از بهترین بذر های تولید شده در ایران مربوط به شهر آستانه می باشد که این شهر در شمال کشور قرار دارد.

قیمت بادام زمینی بذری | خرید بهترین آن به صورت عمده

قیمت بادام زمینی بذری در بازار

قیمت بادام زمینی بذری در بازاربادام زمینی در کشور ما انواع مختلفی دارد و بر اساس محل و نوع بذر آن برای کشت مورد استفاده قرار میگیرد،برای بعضی از ارقام این دسته با ما بقی آن ها تفاوت دارد.

بادام زمینی بذری به صورت خام برداشت میشود و بعد از مراحل پوست کنی و خشک کردن به فروشگاه بادام زمینی بذری عرضه میگردد؛البته از بادام زمینی خام نیز میتوان استفاده های زیادی کرد.

قیمت بادام زمینی بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است برای مثال بادام با پوست از کیلویی ۲۰۰۰۰ هزار تومان و بادام منقا دو پوست از کیلویی ۶۴۰۰۰ تومان شروع میشود.

بزرگترین بازار بادام زمینی بذری

بزرگترین بازار بادام زمینی بذرییکی از ارائه کننده بادام زمینی بذری در کشورمان آستانه اشرفیه می باشد که توانسته تامین کننده بادام زمینی بذری در داخل کشور باشد.

این در حالی است که بادام زمینی های تولید شده در شمال کشور به صورت عمده دارای میزان باردهی متفاوتی است از این رو برای تهیه آن باید سودهی مناسبی نیز داشته باشد. آستانه حدود ۷۰ درصد بادام زمینی داخلی را  تامین میکند و  صادرات بادام زمینی بذری کشور را نیز تا حدودی به عهده دارد.

البته لازم به ذکر است که متاسفانه در حال حاضر، کشور چین بادام زمینی بذری زیادی را به ایران صادر می کند که منجر شده است شهرهای کشورمان که تولید کننده های بزرگ این بادام زمینی می باشند دچار ضرر بسیار زیاد و هنگفتی بشوند. نیم کیلو از بادام زمینی تولید داخلی، می تواند با میزان ۵۰۰ کیلو از بادام زمینی تولید کشور چین از نظر مواد غذایی برابری کند پس امید است که کشورمان از این واردات بی رویه جلوگیری نموده و از تولیدات کشاورزی داخلی حمایت کند.

خرید عمده بهترین بادام زمینی بذری

خرید عمده  بهترین بادام زمینی بذری طبق سال های متوالی که از کشت بادام زمینی در سراسر کشور میگذرد؛ میتوات ادعا کرد که بهترین بذر ایرانی متعلق به آستانه می باشد که بی شک می توان گفت که این بذر یک بذر درجه یک،با کیفیت و مرغوب است که می توانید با خیال راحت آن را تهیه کرده و از کشت آن نیز سود آوری بیشتر نمایید.

برای خرید بادام بذری به صورت عمده و با قیمت مناسب نیز میتوان به مراکز خرید این بذر ها در آستانه و یا سایت هایی از قبیل ایران تجارت رفت و در ضمن قبل از خرید میتوانید با مشاوران تماس بگیرید و اطلاعات کافی را کسب کنید؛بذر های بادام زمینی این شهرستان با اصلاح های اخیر و کشت کشاورزان سبب رونق در بازار های خارجی و داخلی شده و به میزان برداشت کشاورزان افزوده است.

شرکت تولیدی بادام زمینی بذری با بهترین کیفیت

شرکت تولیدی بادام زمینی بذری با بهترین کیفیت۸۰ درصد بادام زمینی بذری در شهرستان آستانه تولید شده و در استان گیلان ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار اراضی بادام کاری است که از این میزان ۲ هزار ۵۰۷ هکتار مربوط به شهرستان آستانه می باشد.

بذر بادام زمینی آستانه دارای ظاهر مناسب است که در فروش میتواند به کشاورز بسیار کمک کند،این بذر دارای طعم خیلی خوب بوده که خود یک برگ برنده می باشد،میزان باردهی بذر آستانه نسبت به سایر بذر ها بسیار بیشتر است،قیمت بذر بادام زمینی آستانه به دلیل میزان باردهی آن و هم چنین قیمت فروشش بسیار به صرفه است.

دی مارکت و ایران تجارت در زمینه فروش عمده بادام زمینی فعالیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

پاسخی بگذارید