توانا
خانه / فندق / قیمت فندق ۹۸ | توزیع کنندگان خشکبار به سراسر کشور

قیمت فندق ۹۸ | توزیع کنندگان خشکبار به سراسر کشور

توزیع کنندگان خشکبار به سراسر کشور انواع گوناگونی از محصولات را عرضه می کنند که یکی از آنان فندق می باشند. آنان همچنین قیمت فندق ۹۸ را هم اعلام می دارند که می شود با مراجعه به بازارهای متفاوت خشکبار فروشی، از تازه ترین قیمت های این میوه پر خاصیت اطلاع حاصل کرد. 

فندق را در بازار در اشکال مختلفی می توان پیدا کرد که با پوست، بدون پوست همچنین در طعم های گوناگونی وجود دارد. بیشتر شرکت های تولیدی آن را در بسته بندی ها متفاوت با مزه های متنوعی عرضه می کنند. البته نوع فله آن بیشتر در بازار قابل دسترس است. 

قیمت فندق 98 | توزیع کنندگان خشکبار به سراسر کشور

لیست حدید ترین قیمت های فروش فندق

لیست حدید ترین قیمت های فروش فندق لیست جدیدترین قیمت های فروش فندق را می شود از فروشگاه های خشکبار فروشی ای که در سطح شهر فعالیت می کنند به دست آورد. در این فروشگاه ها، فندق تازه و سال گذشته عرضه می شود. شما می توانید با در نظر گرفتن مشخصات فندق خوب، آن را خریداری کنید. البته فروشنده های معتبر قیمت ها جدید و قدیم را برای مشتریان خود اعلام می نمایند. 

اما قیمت های این میوه از این قرار است: 

 • قیمت فندق خام ۲۵۰ گرمی: ۳۲۰۰۰ تومان 
 • قیمت فندق ۶۰ گرمی: ۱۱۷۰۰ تومان 
 • قیمت فندق ۳۰ گرمی: ۶۳۰۰ تومان 

توزیع فندق با کیفیت به سراسر کشور

توزیع فندق با کیفیت به سراسر کشورتوزیع فندق با کیفیت به سراسر کشور از سوی این مراکز صورت می گیرد: 

 • شرکت های تولید کننده 
 • شرکت های وارد کننده 
 • نمایندگی ها 
 • فروشگاه های اینترنتی 

این ها از جمله توزیع کنندگان فندق به جای جای کشورمان می باشند. می توان در بازارهای مختلفی که در شهرهای گوناگون وجود دارند، مغز فندق خام، فندق رودسر و غیره را خریداری کرد. 

این فروشنده ها و توزیع کنندگان می کوشند تا در درجه بندی های گوناگونی فندق را عرضه بدارند. از آنها می شود قیمت فندق خام گیلان و قیمت فندق شمال را جویا شد. خریدار فندق به راحتی می تواند این توزیع کنندگان را پیدا نماید. 

خریداران فندق

خریداران فندقخریداران فندق را می شود به دو دسته تقسیم کرد: 

 1. خریداران عمده 
 2. خریداران جزئی 

خریداران عمده کسانی هستند که فندق را برای بسته بندی تهیه می کنند. در واقع این ها شرکت هایی می باشند که محصولات شان را در فروشگاه های مختلف مشاهده می کنیم. از سوی دیگر خشکبار فروشی ها هم خریداران عمده به شمار می رود. 

خریداران جزئی افراد عادی جامعه هستند که در حد ۵۰ تا ۱ کیلوگرم این نوع از میوه را خریداری می کنند. هر کدام از آنان با در نظر داشت خواص فندق، آن را در کیفیت های متفاوتی می توانند تهیه نمایند. 

کاربرد های مختلف فندق

کاربرد های مختلف فندقفندق کاربردهای گوناگونی دارد که می شود به کلوچه فندقی، بستنی و دسر فندقی، شکلات فندقی، شیرینی فندقی، کیک فندقی و … اشاره کرد. 

از فندق در امور تهیه انواع خوراکی ها کار گرفته می شود. همچنین روغن فندق نیز در بازار وجود دارد که دارای ارزش غذایی بالایی می باشد و همچنین قیمت بالایی را هم دارد. 

این ها از جمله کاربردهای اساسی فندق به شمار می روند. این گونه که به نظر می رسد، این نوع از خکشبار، موارد مصرف زیادی دارد و برای همین است که مورد استفاده زیاد اقشار مختلف قرار می گیرد. 

نمایندگی پخش فندق

نمایندگی پخش فندقشرکت هایی که در کار تولید و فروش فندق و دیگر خشکبار هستند، در شهرهای مختلف کشورمان نمایندگی هایی ایجاد کرده اند. در این نمایندگی ها می توان فندق ها را در اشکال مختلفی خرداری کرد و میل نمود. 

نمایندگی ها عموما در این کارها مشغول می باشند: 

 1. فروش عمده و جزئی 
 2. بازاریابی 
 3. تبلیغات 
 4. پخش و توزیع 
 5. پذیرش سفارش های مشتریان 

نمایندگی های را می شود به راحتی در شهرهای مختلف و مراکز گوناگون فروش آجیل و خشکبار پیدا کرد و در کیفیت های مختلفی فندق را از آنان خریداری نمود. این نمایندگی ها اصولاً با قیمت های  کمتری محصولت را عرضه می دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی توانا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09118435216
پست الکترونیکی: haditavana1982@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش با تخفیف استثنایی بادام زمینی و فندق با قیمت ارزان

یکی از مهم ترین مواد تشکیل دهنده یک رژیم غذایی صحیح، آجیل است که انواع مختلفی دارد. بادام زمینی و فندق هم در این گروه قرار دارند و با داشتن طعم و خواص بی نظیری

پاسخی بگذارید